Номери GLN (Глобальні локалізаційні номери) надають унікальний, всесвітньо визнаний та стандартизований спосіб ідентифікації. Вони користуються популярністю серед юридичних та фізичних осіб, а також цифрових місцезнаходжень у будь-якій точці світу. Найчастіше вони використовуються для ідентифікації місць та бізнес-партнерів у системі Електронного обміну даними (EDI). Деякі комерційні підприємства вимагають використовувати номери GLN.

Залежно від розміру вашої компанії, ви можете використовувати один чи декілька номерів GLN. Великі підприємства використовують унікальний номер GLN для ідентифікації кожного місця, яке вони бажають ідентифікувати. Наприклад, це може бути номер для складських стелажів, завантажувальних доків, автоматів з видачі товарів або продажу тощо.

Процес отримання номеру GLN є простим:

 1. Здійсніть покупку у нас (або у компанії GS1) унікального 13-значного номера GLN.
 2. Зареєструйте ваш номер GLN разом з відповідною інформацією про вашу компанію в базі даних Міжнародної бази даних штрих-кодів (клієнти компанії GS1 використовують базу даних GEPIR).
 • Опис продукту:
  • Глобально унікальний 13-значний номер GLN (з префіксом GS1 07)
  • Не містить графіку штрих-коду (можна замовити окремо)
  • Свідоцтво про присвоєння GLN та підтвердження права власності
  • Безкоштовна реєстрація
  Цифровий продукт:
  • Безкоштовна доставка по електронній пошті
  • Доставка негайно після отримання платежу

  Глобальні локалізаційні номери (ціна без ПДВ)
  Кількість   Ціна
  1 20.00 €
  Додати до кошику

Попередження:
Наші номери походять з серії вільно обігових номерів системи GS1. Вони більше не оновлюються в базі даних GS1 та при пошуку показують застарілу інформацію. Це означає, що вони містять інформацію про останнього власника ліцензії GS1. Поточна інформація щодо наших номерів GLN доступна в міжнародній базі даних International Barcodes Database (https://barcodesdatabase.org). Перед покупкою, будь ласка, перевірте у вашого комерційного партнера, чи не має він проблем з нашими номерами GLN.