Зв’яжіться з нами

Не соромтеся звертатися до нас, якщо у Вас є будь-які питання про штрих-коди чи про нашу компанію. Або перегляньте сторінку Питання, що часто задаються.

Телефон: +380 95 128 5948 (підтримка Українською і Російською мовами), або залиште повідомлення в чаті.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю. В інший час, будь ласка, залиште повідомлення, і ми передзвонимо Вам наступного робочого дня.

Електронна пошта: [email protected]

Більшість наших штрих-кодів автоматично відразу надсилаються електронною поштою. Будь ласка, якщо Ви не отримали їх, перевірте свою небажану пошту (Spam), а потім зв’яжіться з нами (оскільки наші електронні листи автоматизовані, Вони іноді блокуються спам-фільтрами, особливо якщо Ви використовуєте адресу електронної пошти Hotmail). Якщо Ви замовили штрих-коди EAN-13 чи UPC-A або пакет штрих-кодів, вони будуть негайно доставлені. Штрих-коди ISBN також доставляються відразу. Наші інші штрих-коди, перш ніж надсилати їх, потрібно створювати вручну.  Час роботи над ними становить 24-48 годин протягом робочих днів. Якщо Ви не отримуєте свій штрих-код протягом 48 годин, перевірте папку небажаної пошти та зв’яжіться з нами.