Про Штрих-коди (Україна)

Штрих-коди (Україна) є авторизованим членом International Barcodes Network (Міжнародної Мережі Штрих-кодів), і була створена в серпні 2018 року як Украиский підрозділ компанії Barcodes.cz s.r.o.

Наша мета – зробити послуги Міжнародної Мережі Штрих-кодів легко доступними для клієнтів в Україні. Наша приналежність до Міжнародної Мережі Штрих-кодів дає нам сильну підтримку багатонаціональної компанії з більш ніж 11-річним досвідом, більш ніж 600 000 проданих штрих-кодів, понад 40 000 задоволених клієнтів у більш ніж 120 країнах світу.

Наші штрих-коди можуть бути зареєстровані безкоштовно – ці дані надходять до 7 онлайн-баз даних, з яких близько 170 мільйонів товарів.

Наші клієнти можуть очікувати:

  • Одноразова низька вартість без додаткових платежів;
  • Сертифіковані, унікальні та раніше не використовувані номери EAN / UPC;
  • Графіка високоякісної штрих-коди, що постачається негайно до Вашої електронної пошти
    Безкоштовна реєстрація штрих-кодів;
  • Необов’язкові звіти щодо верифікації штрих-коду та тестування творів мистецтва;
  • Дружнє обслуговування клієнтів з належною увагою до потреб кожного окремого клієнта;
  • Допомога українською чи російською мовами.

Для отримання додаткової інформації про Міжнародну мережу штрих-кодів та про наших партнерів в інших країнах, будь ласка, дивіться тут. Ви також можете ознайомитись з нашою інформацією про реєстрацію компанії для офіційних даних компанії.

Не соромтеся звертатися до нас за адресою [email protected], щоб дізнатись більше про нашу компанію, наші штрихові коди або будь-які питання або відгуки. Ми будемо раді допомогти Вам.

Сподіваємося на співпрацю з Вами!

Ваша команда Штрих-коди (Україна).

Завантажити приклад пакета штрих-кодів EAN-13