Штрих-коди ITF-14 (для картонних коробок)

Штрих-коди ITF-14 – це 14-значні штрих-коди, які використовуються на картонних коробках. Ці коробки містять певну кількість однакових роздрібних товарів коли вони доставляються в магазини. Штрих-коди ITF-14 іноді називають ‘кодами контейнера для доставки (SCC-14)’, ‘картонними кодами’ або ‘штрих-кодами GTIN-14’. Рітейлер сканує штрих-код ITF-14 на кожній упаковці, коли вона надходить на склад. Штрих-код ITF-14 повідомить їм, скільки одиниць Вашого товару міститься в кожній транспортній упаковці (наприклад, 12 пляшок вина). Ця інформація буде потім записана в їх системі управління складом або логістики, щоб вони могли відслідковувати, які запаси знаходяться на їх складі. Номери ITF-14 зазвичай створюються з номера штрих-коду EAN-13 (або UPC-A), розміщеного на товарах роздрібної торгівлі, які перевозяться в контейнері або на піддоні. З одного номера EAN-13 можна створити до десяти різних штрих-кодів ITF-14.

 • Штрих-коди ITF-14

  Опис продукту:
  • Зображення штрих-коду ITF-14 для картонних коробів, що містять ваші роздрібні товари.
  • Зображення штрих-коду ITF-14 у стандартному розмірі у 4 різних форматах (PNG, JPG, SVG, PDF).

  Примітка:
  Введіть номер штрих-коду EAN-13, номер UPC-A або номер ITF-14 у розділі “Додаткова інформація”, коли Ви перейдете на сторінку покупки. Ми будемо використовувати це для створення вашого штрих-коду ITF-14. Якщо Ви купуєте штрих-код EAN-13 (або UPC-A) одночасно з штрих-кодом ITF-14, введіть “не застосовується” у розділ “Додаткова інформація” (Вам буде призначено штрих-код EAN-13 , а потім використовуйте цей номер штрих-коду для створення штрих-коду ITF-14).

  Доставка:
  Цей код буде оброблено та доставлено Вам електронною поштою відразу після отримання платежу. Не буде додаткових витрат на доставку або обробку.

  Завантажити зразки штрих-кодів ITF-14 (zip-файл)

   

  Кількість Ціна за зображення (€)
  1 17
  2 14
  3 13
  4+ 12
  10+ 6
  20+ 4
  50+ 2 €
  Додати до кошику