Штрих-коди CD

Тут можна придбати штрих-коди для CD чи DVD. Це роздрібні штрих-коди EAN-13, що використовуються у всіх роздрібних продуктах, включаючи компакт-диски.

Ці штрих-коди можуть бути використаними для продажу компакт-дисків у роздрібних магазинах і в Інтернеті, в тому числі Amazon, CD Baby и т. д.

Наш магазин штрих-кодів автоматизований, тому, якщо ви купите цей продукт, він буде автоматично відправлений вам электронною поштою протягом декількох хвилин.

Пакети штрих-кодів для CD

МИТТЄВА ДОСТАВКА ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ – Включає номер штрих-кода EAN-13 (чи UPC-A на запит), зображення штрих-кода (для зручності в 4 різних форматах: PNG, JPG, SVG, PDF), реєстрацію штрих-кода і гарантійний сертифікат, що підтверджує, що Ви є единим законним власником цього номера штрих-кода. Ці штрих-коди підходять для використання на CD і DVD.

Безплатна реєстрація штрих-кода в International Barcodes Database (Міжнародній базі даних штрих-кодів).

Миттєва доставка електронною поштою при оплаті кредитною, дебетовою карткою чи через PayPal на нашому сайті.

Кількість      Ціна за штрих-код

1                  975 Гривень

2 +               899 Гривень кожен

3 +               825 Гривень кожен

5 +               749 Гривень кожен

10 +             649 Гривень кожен

20 +             599 Гривень кожен

30 +             549 Гривень кожен

50 +             475 Гривень кожен

100 +           Будь ласка зв’яжіться з нами

Примітка: всі ціни в Гривнях.

Будь ласка, дивіться нашу сторінку реєстрації штрих-кода для отримання інформації про переваги при реєстрації штрих-кода. Це додаткова послуга, яку ми пропонуємо і вона є безкоштовна для всіх наших пакетів штрих-кодів.