Як використовувати Ваш штрих-код

Ви отримаєте куплений у нас пакет штрих-кодів повідомленням електронною поштою, яке міститиме:

  • унікальный номер/номери штрих-кода EAN-13
  • зображення штрих-кодів (у 4-х різних форматах – PNG, JPG, SVG, PDF);
  • Ваш гарантійний талон;
  • інструкції про те, як зареєструвати свій номер штрих-кода.

Після того як у Вас є ваш штрих-код, Ви можете почати використовувати його легко і відразу, виконавши прості кроки, зазначені нижче.

barcode on packaging discover wildlife

1. Включіть зображення штрих-коду в упаковку або дизайн товару.

Після отримання штрих-кодів виберіть формат зображення штрих-кода, якому надасте перевагу (наприклад, JPEG) і додайте зображення штрих-коду в дизайн упаковки чи этикетки Вашого товару. За потреби ви можете змінити розмір зображення штрих-коду, щоб воно відповідало Вашій упаковці. Зображення штрих-кодів, які ми надсилаємо, мають стандартний размір (38 мм шириною і 25 мм высотою). Якщо Вам потрібно, ви можете безпечно змінити їх размір приблизно до 80% (ширина 30 мм і висота 20 мм). Ви також можете знайти більш детальну інформацию про розміри штрих-кода тут.

Будь ласка, майте на увазі наші “Специфікації штрих-коду“. Стандартний розмір (для штрих-кодів EAN-13 або UPC-A) становить близько 38 мм завширшки та 25 мм заввишки. Найменший рекомендований розмір – 80% від стандартного розміру, тобто близько 30 мм завширшки і 20 мм заввишки. Якщо Ви роздрукуєте свій штрих-код меншим, ніж зазначено, то деякі продавці можуть не прийняти його.

Якщо Ви розміщуєте свій штрих-код на вигнутий поверхні, наприклад пляшці, орієнтація Вашого штрих-коду дуже важлива – штрих-код повинен бути повернутий, так, щоб він виглядав як сходи (а не як паркан), так щоб краї штрих-коду не оберталися навколо кривої.

Якщо хочете, Ви можете отримати креативний штрих-код. Однак головне зображення штрих-коду (вертикальні смуги та прогалини) повинно залишатися чіткими. Якщо Ви хочете надрукувати штрих-код у різній комбінації кольорів (замість чорних смуг на білому фоні), будь ласка, перегляньте PDF-документ із назвою кольорових штрих-кодів.  Потім Ви можете вставити зображення в упаковку вашого товару в добре видимому плоскому місці (щоб полегшити сканування).

2. Роздрукуйте упаковку.

Після того, як Ви додасте свій штрих-код в дизайн етикетки / упаковки, Ви можете роздрукувати етикетки чи упаковку. Ми рекомендуємо спочатку роздрукувати зразок, щоб Ви могли переконатися, що надрукований штрих-код виглядає добре і легко сканується.

Завжди перевіряйте зображення штрих-коду на етикетці ПЕРЕД друком упаковки товару. Перевірте, чи правильні номери штрих-кодів, а також переконайтесь, що друковане зображення штрих-коду залишається високоякісним і відповідає офіційному розміру. Зміни та помилки можуть виникати на багатьох стадіях процесу, тому важливо точно перевірити ілюстрацію перед друком.

Якщо Ваш роздрібний продавець просить вас надати звіт про верифікацію штрих-коду, Ви маєте нам надіслати зразок надрукованого штрих-коду (на етикетці або упаковці) для підтвердження.

3. Надішліть товар своїм роздрібним продавцям.

Коли Ваші етикетки чи упаковка з штрих-кодами буде надрукована, Ви можете розіслати свій товар в роздрібні магазини. Попросіть Ваших продавців ввести номер штрих-кода і інформацію про товар в свою систему. Ваш продавець зазвичай сканує ваш штрих-код на свій компьютер і вводить всі відповідні дані про товар (ціна, назва товару, опис і інформация про переупорядкування) в свою систему. Післе завершення цього процесу, інформація про Ваш товар з’явиться на экрані компьютера продавця при скануванні штрих-кода.

 

4. Зареєструйте свій номер штрих-коду (не обов”язково).

На будь-якому етапі цього процесу Ви можете зареєструвати свої номера штрих-кодов онлайн. Мы надаємо інструкції з реєстрації штрих-коду в нижній частині електронного листа «Замовлення штрих-кода», якого Ви отримаєте від нас.

Якщо Ви придбали пакет “Barcode Package” від нас, то Ви можете зареєструвати свій номер штрих-коду та відомості про товар у базі даних International Barcodes Database (Міжнародна база даних штрих-кодів). Щоб зареєструвати свій номер штрих-коду, перейдіть на сторінку https://barcodesdatabase.org/barcode-registration/. Реєстрація штрих-кодів є необов’язковою. Однак це суттєво збільшить профіль Вашого товару в Інтернеті.

Корисні посилання