Наші штрих-коди надаються Міжнародною мережею штрих-кодів і починаються з 06 або 07, що свідчить про те, що вони спочатку були створені GS1 US. Штрих-коди, що починаються з 482, надаються безпосередньо GS1 Україна. Цей префіксний код є простою системою для запобігання можливості дублювання номерів для понад 70 GS1 організацій по всьому світу. Кожне відділення GS1 матиме свій власний префікс.

ЄДИНИМ законним способом отримати номери, що починаються з 482, є приєднатися до GS1 Україна – це означає заповнити їхні анкети для членства і сплатити вступний внесок та членські внески. GS1 надає вам ліцензії на використання цих номерів, тому вам доведеться сплачувати їхні регулярні внески протягом всього терміну дії вашого продукту. Обережно, якщо якийсь посередник стверджує, що може видавати номери 482. Тільки GS1 Україна має право видавати їх.

Багато людей помилково вважають, що перші цифри номерів штрих-кодів показують країну походження продукту. Проте номер штрих-коду НІЧОГО точного не говорить про країну походження продукту. Єдиною річчю, яку показують ці перші цифри, є видавниче відділення GS1.

Продукти, які походять з України, можуть мати будь-який дійсний роздрібний штрих-код на них.

Це рекламна заява і повинна бути підтверджена у разі виклику на це уваги. Деякі виробники також друкують “Виготовлено в Україні” безпосередньо над штрих-кодом, щоб допомогти покупцям.

Усі штрих-коди та системи штрих-кодів призначені для міжнародного використання, тому практично немає обмежень на основі країни походження в усьому світі.

Ukraine-logo-e1532484182175

Ми є членами Міжнародної Мережі Штрих-кодів, яка має клієнтів у більш ніж 120 країнах, що використовують ці штрих-коди.