Реєстрація ваших номерів штрих-кодів захищає вас від їх незаконного використання кимось іншим. Це також допомагає роздрібним продавцям та покупцям знаходити деталі вашого продукту та бізнесу. Усі наші пакети штрих-кодів включають БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію номера штрих-коду в нашій онлайн-базі даних, яка потім автоматично передається до інших онлайн-баз даних.

Реєстрація ваших штрих-кодів має кілька переваг:

 • Роздрібні продавці та покупці можуть легко знайти інформацію про компанію та продукт користувача, шукаючи в Інтернеті за номером штрих-коду або за допомогою додатку для сканування штрих-кодів.
 • Це допомагає запобігти крадіжці або випадковому неправомірному використанню номерів штрих-кодів, оскільки користувачі мають додаткове підтвердження власності.
 • Це заспокоює роздрібних продавців щодо легітимності наших штрих-кодів, оскільки ми можемо вказати на незалежну базу даних (яка не є нашою), де реєструються штрих-коди.

Ви вже володієте своїми номерами штрих-кодів?

 • Реєстрація кодів у Міжнародній базі даних штрих-кодів.

  Придбання цього продукту дозволяє вам зареєструвати свої штрих-коди, включаючи інформацію про продукти, які вони позначають, у базі даних International Barcodes Database. Як тільки ми отримаємо замовлення, ми надішлемо вам електронний лист із запитом на підтвердження власності штрих-коду. Потім ви отримаєте інструкції, як зареєструвати свій штрих-код.

  Ось коротке відео, що пояснює процес реєстрації штрих-коду: https://youtu.be/0pj75YnCJmY

  Реєстрація штрих-кодів є БЕЗКОШТОВНОЮ при купівлі пакетів наших штрих-кодів.

  Платна реєстрація призначена тільки для випадків, коли ви купили у нас лише номери штрих-кодів (не пакет з графікою) або якщо ви володієте штрих-кодами від іншого постачальника.

   

  Додати до кошику

Примітка – безкоштовна реєстрація включена до всіх номерів штрих-кодів, які ми продаємо. Вам слід купувати її тут, тільки якщо ви хочете зареєструвати номер штрих-коду, отриманий через іншого провайдера.

Коли ви перейдете на сторінку оформлення замовлення, будь ласка, введіть ваші номери штрих-кодів у поле «введіть тут ваш(і) номер(и) штрих-коду». Якщо у вас більше одного номера штрих-коду, будь ласка, розділіть кожен номер комою. Потім ми надішлемо вам електронного листа з проханням надати доказ володіння номерами штрих-кодів. Коли ми отримаємо доказ володіння штрих-кодами, ми активуємо ваші номери штрих-кодів для реєстрації та надамо вам інструкції, як їх зареєструвати на https://barcodesdatabase.org/.

Примітка – як тільки продукт зареєстрований у базі даних штрих-кодів, змінити запис вже неможливо. Якщо ви знаєте, що деяка інформація в майбутньому буде змінена, може бути краще не включати її або почекати та зареєструвати ваш продукт на пізніший термін.