Гарантія Barcodes.com.ua

Унікальні, раніше не використані номери EAN,
будуть належати тільки Вам. З моменту покупки одного з наших штрих-кодів Ви будете бути єдиним законним власником.

Ми не стягуємо з Вас регулярних зборів.

Ми не вимагаємо від Вас будь-якого членства і не стягуємо з Вас ніяких щорічних зборів. Після оплати замовлення штрих-коди стають Вашою власністю.

Міжнародні номера EAN

Наші номери EAN можна використовувати в будь-якій точці світу, а номери UPC-A можна використовувати в Сполучених Штатах Америки. Цілком можливо, що великі посередники захочуть встановити обмеження на використання штрих-кодів. Якщо у Вас є будь-які сумніви, зверніться до свого торговельного партнера, щоб дізнатися, чи можна використовувати наші номери без проблем.

Тестовий номер

Ви можете отримати тестовий номер EAN безкоштовно (натисніть тут). Ви можете без турботи переконатися, що наші номери працюють.

Ваш номер EAN захищений

Перш ніж ми надаємо Вам номер EAN, ми перевіряємо кожен номер, щоб переконатися, що він раніше не використовувався незаконно. Ніхто інший не має права використовувати номер купленого Вами штрих-коду без Вашого дозволу.

Високоякісний графічний штрих-код

Ми надішлемо Вам стандартну графіку зі штрих-кодом в 100% розмірі та в 4 різних форматах (PNG, JPG, SVG, PDF). При необхідності, ми можемо надати Вам додаткові формати або розміри.

Якість обслуговування

Будучи клієнтом Barcodes.com.uа, Ви будете в надійних руках. Якщо у Вас є будь-які питання про штрих-кодах для роздрібної або онлайн-торгівлі, будь ласка, зателефонуйте або напишіть нам.

Походження наших штрих-кодів

Система нумерації EAN бере свій початок в Північній Америці. Компанія під назвою UCC була заснована в середині 1970-х років і встановила стандарт для штрих-кодів. Початкові коди були 12-значні номери, які звалися кодами UPC, до сих пір використовуються в Північній Америці для комерційних цілей. UCC була відповідальна за випуск і управління кодами UPC. Вони продавали свої номери і вносили номера UPC в базу даних, як власність покупців.

Пізніше аналогічна організація була створена в Європі і почала використовувати 13-значні номери. Ці номери не продавалися а здавалися в оренду клієнтам за річний ліцензійний збір. Кожен клієнт був зазначений в базі даних клієнтів EAN. На початку 2000 року обидві компанії об’єднали свої зусилля і створили некомерційну організацію під назвою GS1. GS1 об’єднав Північноамериканські системи UPC і Європейські системи штрих-кодів EAN і почав називати штрих-коди UPC і EAN єдиним терміном GTIN (Global Trade Item Number).

Оскільки дві бізнес-моделі і дві бази даних клієнтів були об’єднані, було вирішено, що номери штрих-кодів, продані UCC до 28 серпня 2002 року, залишаться власністю первинних клієнтів назавжди без необхідності платити будь-які додаткові збори. Обидві бази даних клієнтів були об’єднані в базу даних GEPIR.

Міжнародна Мережа Штрих-кодів перепродує невикористані номери з оригінального запасу UPC. Вони купуються безпосередньо у їх первісного власника і, на відміну від поточних номерів GS1, можуть бути перепродані без щорічних зборів.