ISSN штрих-коди для журналів
ISSN Barcode

 

Міжнародні стандартні серійні номери – номери, виділені для всіх періодичних видань, таких як журнали або журнали. Ці цифри подаються за допомогою міжнародної організації, яка виділяє всі номери ISSN. Якщо ви вже маєте номер ISSN, то ви можете придбати зображення для штрих-коду за цим посиланням нижче. Якщо вам потрібен номер ISSN, їх можна подати тут.

Міжнародні стандартні серійні номери (International Standard Serial Numbers) – номери, виділені для всіх періодичних видань, таких як журнали або журнали. Ці цифри подаються за допомогою міжнародної організації, яка виділяє всі номери ISSN. Якщо ви вже маєте номер ISSN, то ви можете придбати зображення для штрих-коду за цим посиланням нижче. Якщо вам потрібен номер ISSN, їх можна подати тут.

 • Зображення штрих-кодів ISSN

  Тут ви можете придбати зображення штрих-кодів ISSN. Ці повідомлення будуть надсилатись вам у 4 різних форматах (Bitmap, eps., Tiff, Jpeg, PDF), коли замовлення буде отримано.

  Будь ласка, введіть свій 8-розрядний номер ISSN у розділі додаткової інформації, заповнивши свої дані після здійснення перевірки. Також вкажіть, чи вам потрібен альтернативний формат для вашого штрих-коду (наприклад, 13 + 2).

  Кількість  
  Ціна за зображення
  120.00 доларів США
  217.00 доларів США кожен
  314.00 доларів США кожен
  4 +10.00 доларів США кожен

   

  Якщо вам потрібна серія номерів ISSN, зв’яжіться з нами

Перш ніж придбати ваш штрих-код ISSN, ви можете розглянути, який формат ви хочете використовувати для вашого штрих-коду ISSN.

Штрих-коди ISSN поставляються в 3-х основних форматах:

1. 8-розрядний номер ISSN перетворюється на 13-значний номер (EAN-13), додавши 977 до початку, знявши контрольний знак, додавши до кінця два цифри (00) та перерахунку контрольної цифри . Цей номер потім створюється як зображення за допомогою символу EAN-13, який можна легко прочитати всіма сканерами штрих-кодів, і по суті такий самий, як і інші продукти з штрих-кодами EAN-13 на них, які надходять у магазини. У цьому випадку на кожному номері журналу буде надруковано однакове число.

2. Знову 8-значний номер ISSN перетворюється на 13-значний номер. Однак цього разу “00”, доданий до кінця, змінюється різними разу, щоб створити інше зображення EAN-13 щоразу. У цьому випадку для кожного випуску журналу буде створено окреме зображення штрих-коду.

3. Остаточний формат передбачає перетворення номера ISSN точно так само, як у варіанті 1, але в цьому випадку до кінця додають додатковий 2-значний код доповнення, який створює 15-значний номер (EAN-13 + 2). Додаток змінюється для кожного випуску і може бути здійснений щомісяця (01-12) або щотижня (01-52) (або будь-яким іншим способом, який ви хочете).

У Великобританії найбільш поширеним є формат 13 + 2 (варіант 3). Інші країни більше схильні до 13-значного формату (варіанти 1 і 2). – Дуже добре перевірити магазини, на які ви сподіваєтесь скласти ваш журнал, щоб визначити, який формат є найпоширенішим.

Слід зазначити, що варіанти 2 та 3 передбачають створення декількох зображень для номера ISSN, а отже, і більш дорогими.

Як тільки ми отримаємо ваше замовлення, ми вручну створимо для вас штрих-код ISSN та надішлемо вам електронний лист. Зазвичай це займає від 2 до 24 годин, залежно від часу дня / тижня, коли ви робите замовлення.

Якщо у вас є книга і для цього потрібні штрих-коди, перегляньте наш розділ про штрих-коди книги.

Якщо ви надрукували музику, вам потрібно буде отримати Міжнародний стандартний номер музики (ISMN), а потім перетворити його в зображення штрих-коду. 13-значний номер ISMN, наприклад 979-0-2600-0043-8, можна перетворити на 13-значний штрих-код EAN-13 (точно так само, як номер ISBN книг перетворюється на штрих-коди). Якщо у вас є номер ISMN, і вам потрібні зображення для штрих-коду (вертикальні чорні смуги та білі простори), будь ласка, придбайте “ISBN штрих-кодів зображень” та введіть свій ISMN номер у розділ додаткової інформації.

Подивіться, будь ласка, на штрих-коди CD та штрих-коди DVD.

Чи потрібно мені штрих-код ISSN?

Вам потрібен номер ISSN (і відповідний штриховий код) для всього, що вважається “серійним” – наприклад, журнали, газети, журнали, щорічники, довідники та монографії поспіль.

Наступні елементи не вважаються “серійними”, тому вони не повинні мати номер ISSN: інструкції з експлуатації; одноразові “книжкові журнали”; плакати; спеціальні видання журналу або газети; серіали, не призначені для публічного обігу; щоденники; календарі; каталоги по пошті; і заповнити кросворд або головоломки книг.

Елементи, які не відповідають вимогам до ISSN, замість стандартного пакета “Штрих-кодів EAN-13” (ви можете придбати його на нашій сторінці магазину). Якщо елемент є книгою (наприклад, посібником), він може мати право на введення номера ISBN та відповідного штрих-коду.