Продукти, що використовують наші штрих-коди

Штрих-коди EAN які ми поставляємо, підходять для використання на будь-якому роздрібному товарі по всьому світу (за винятком книг та журналів). Вони можуть використовуватися як у звичайних магазинах, так і в інтернет-магазинах (наприклад, Amazon, CD Baby, Play.com).

Наші штрих-коди використовуються на тисячах продуктів у всьому світі. Деякі продукти, які використовують наші штрих-коди, включають:

Краса – ефірні олії з терапевтичного сортування від Essential Oil Techniques, а також преміум-клас продуктів для догляду за шкірою, натхненний природою з The Raw Unite.

Продукти харчування та напої – вироби з ручної роботи ремесел від Orca Island Distillery, а також вишуканий асортимент натуральної та органічної гранали ручної роботи від The Monday Food Co.

Здоров’я – спортивні добавки від Zero1 Nutrition, а також спеціально сформульована зубна паста для чутливих зубів від BioMin.

ОдягMad Hueys, а також творці етичних і сертифікованих органічних одягу від OCC Apparel.

Подарункові сувеніри – ювелірні вироби зі стерлінгів з срібла від Zeelver та запам’ятовуються сторонні предмети від Nouwee

Other – unique & innovative “slab of seeds” to grow your own veggies & herbs from Sow Delicious, and premium eco-denim care products to help enhance and prolong the look of your denim Wiuep.

Інше – унікальне та інноваційне “плита насіння” для вирощування власних овочів та лікарських трав від Sow Delicious та преміум еко-деніму, що допомагає покращити і подовжити зовнішній вигляд вашого джинсового Wiuep.