Товари, що використовують наші штрих-коди

Штрих-коди EAN, які ми поставляємо, підходять для використання на будь-якому роздрібному товарі (за винятком книг та журналів) по всьому світу. Вони можуть використовуватися як у звичайних магазинах, так і в інтернет-магазинах (наприклад, Amazon, CD Baby, Play.com тощо).

Наші штрих-коди використовуються на тисячах продуктів у всьому світі. Деякі продукти, які використовують наші штрих-коди, включають:

Краса – ефірні олії з терапевтичного сортування від Essential Oil Techniques, а також продукти преміум-класу  для догляду за шкірою, від The Raw Unite.

Продукти харчування та напої – вироби ручної роботи та ремесел від Orca Island Distillery, а також вишуканий асортимент натуральних та органічних продуктів ручної роботи від The Monday Food Co.

Здоров’я – спортивні добавки від Zero1 Nutrition, а також спеціально сформульована зубна паста для чутливих зубів від BioMin.

ОдягMad Hueys, а також вироби творців етичного і сертифікованого органічного одягу від OCC Apparel.

Подарункові сувеніри – ювелірні вироби зі стерлінгів з срібла від Zeelver та сувенірні предмети від Nouwee

Інше – унікальне та інноваційне насіння для вирощування власних овочів та лікарських трав від Sow Delicious, а також преміум еко-денім продукти, що допомагають покращити зовнішній вигляд і подовжити строк носіння ваших джинсових речей Wiuep.