Штрих-коди для Amazon

Якщо Ви маєте різні товари або варіанти товарів (кожен вимагає окремої позицій), для розмiщення кожного окремого штрих-коду на унікальному лістингу Amazon Вам знадобиться така ж кількість штрих-кодів, як і продуктiв.

Наш магазин штрих-кодів є автоматизованим. Тому, якщо Ви купуєте цей продукт, він автоматично надсилатиметься Вам електронною поштою протягом декількох хвилин.

Ми продаємо штрих-коди протягом низки років і у нас є багато клієнтів, які використовують наші штрих-коди на веб-сайтах Amazon та інших інтернет-магазинів. Як деякі приклади продуктів, що використовують наші штрих-коди на веб-сайтах Amazon, дивіться: водонепроникний пакет”; The Hand Band;  “Meal Kitt“; “Barn Owls DVD“.

Щоб побачити інші приклади наших штрих-кодів на Amazon, див. нашу сторінку  

тут.
 • Штрих-коди для Amazon

  МИТТЄВА ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА

  Номери штрих-кодів EAN-13 придатні для використання на Amazon. Номери штрих-кодів надсилатимуться Вам електронною поштою разом з PDF-документом Гарантійний сертифікатом який підтвердить, що Ви – власник номерів штрих-кодів, а також безкоштовну реєстрацію штрих-кодів в базі даних міжнародних штрих-кодів.

  ТІЛЬКИ номери штрих-кодів
  Якщо Ви відправляєте товари клієнтам самостійно, Вам не потрібно друкувати фактичний штрих-код на вашому товарі. Однак, якщо Ви використовуєте Amazon Warehousing для зберігання та надсилання ваших замовлень, Вам потрібно буде надрукувати зображення штрих-коду на своїх продуктах. Якщо Вам потрібні зображення штрих-коду, Вам потрібно буде придбати пакети штрих-коду EAN-13.

  КількістьЦіна за штрих-код (ГРН)
  1$ 30 USD
  2$ 29 USD
  3$ 28 USD
  4$ 27 USD
  5 +$ 26 USD
  10$ 23 USD
  20$ 19 USD
  30$ 16 USD
  40$ 14 USD
  50$ 12 USD
  75$ 11 USD
  100+$ 10 USD
  150 +Зв’яжіться з нами.

Дивіться тут  CD штрих-коди, DVD штрих-коди, ISBN книжні штрих-коди і ISSN журнальні штрих-коди.

Вільно контактуйте, якщо маєте запитання.