Штрих-коди для Amazon

Якщо Ви маєте різні товари або варіанти товарів (кожен вимагає окремої позицій), для розмiщення кожного окремого штрих-коду на унікальному лістингу Amazon Вам знадобиться така ж кількість штрих-кодів, як і продуктiв.

Наш магазин штрих-кодів є автоматизованим. Тому, якщо Ви купуєте цей продукт, він автоматично надсилатиметься Вам електронною поштою протягом декількох хвилин.

Ми продаємо штрих-коди протягом низки років і у нас є багато клієнтів, які використовують наші штрих-коди на веб-сайтах Amazon та інших інтернет-магазинів. Як деякі приклади продуктів, що використовують наші штрих-коди на веб-сайтах Amazon, дивіться: ‘водонепроникний пакет’; ‘The Hand Band’;  ‘Meal Kitt’; ‘Barn Owls DVD’.

Щоб побачити інші приклади наших штрих-кодів на Amazon, див. нашу сторінку тут.

 • Штрих-коди для Amazon

  МИТТЄВА ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА

  Номери штрих-кодів EAN-13 придатні для використання на Amazon. Номери штрих-кодів надсилатимуться Вам електронною поштою разом з PDF-документом Гарантійний сертифікатом який підтвердить, що Ви – власник номерів штрих-кодів, а також безкоштовну реєстрацію штрих-кодів в базі даних міжнародних штрих-кодів.

  ТІЛЬКИ номери штрих-кодів
  Якщо Ви відправляєте товари клієнтам самостійно, Вам не потрібно друкувати фактичний штрих-код на вашому товарі. Однак, якщо Ви використовуєте Amazon Warehousing для зберігання та надсилання ваших замовлень, Вам потрібно буде надрукувати зображення штрих-коду на своїх продуктах. Якщо Вам потрібні зображення штрих-коду, Вам потрібно буде придбати пакети штрих-коду EAN-13.

  Кількість Ціна за штрих-код (€)
  1 19 €
  2 18 €
  3+ 17 €
  5+ 16 €
  10+ 14 €
  20+ 10 €
  50+ 7 €
  100+ 4 €
  150+  Зв’яжіться з нами.
  Додати до кошику

Дивіться тут  CD штрих-коди, DVD штрих-коди, ISBN книжні штрих-коди і ISSN журнальні штрих-коди.

Вільно контактуйте, якщо маєте запитання.