Про штрих-коди Україна

Штрих-коди Україна є авторизованим членом International Barcodes Network, і вона була створена в серпні 2018 року як дочірня компанія Barcodes.cz s.r.o.

Наша мета – зробити послуги IBN легко доступними для клієнтів в Україні. Наша приналежність до IBN дає нам сильну підтримку багатонаціональної компанії з більш ніж 11-річним досвідом роботи в галузі, більш ніж 600 000 штрих-кодів забезпечують понад 40 000 задоволених клієнтів у більш ніж 120 країнах світу.
Наші штрих-коди можуть бути зареєстровані як частина нашої служби штрих-кодів (безкоштовно) – ці дані надходять до 7 онлайн-баз даних, з яких близько 170 мільйонів продуктів перераховані між ними.

Наші клієнти можуть очікувати:

  • Одноразова низька вартість без додаткових платежів
  • Сертифіковані, унікальні та раніше не використовувані номери EAN / UPC
  • Графіка високоякісної штрих-коди, що постачається негайно до вашої електронної пошти
    Безкоштовна реєстрація штрих-кодів
  • Необов’язкові звіти щодо верифікації штрих-коду та тестування творів мистецтва
  • Дружнє обслуговування клієнтів з належною увагою до потреб кожного окремого клієнта
  • Допомога українською чи російською мовами

Для отримання додаткової інформації про Міжнародну мережу штрих-кодів та про наших партнерів в інших країнах, будь ласка, дивіться тут. Ви також можете ознайомитись з нашою інформацією про реєстрацію компанії для офіційних даних компанії.

Не соромтеся звертатися до нас за адресою [email protected], щоб дізнатись більше про нашу компанію, наші штрихові коди або будь-які питання або відгуки. Ми будемо раді допомогти вам.

Чекаємо на роботу з вами!

Ваша команда Штрих-коди Україна

Завантажити приклад пакета штрих-кодів EAN-13