ISSN штрих-коди для журналів

ISSN Barcode

Міжнародні стандартні номери – це номери, присвоєні всім періодичним виданням, таким як журнали, газети тощо.

Джерелом номерів ISSN є національні відділення міжнародної организації, яка виділяє всі номери ISSN. Якщо у вас вже є номер ISSN, ви можете придбати зображення штрих-кодів для них тут.

Перш ніж купити свій штрих-код ISSN, ви можете вирішити, який формат штрих-кода ISSN вам потрібен.

Штрих-коди ISSN бувають трьох основных форматів:
1. Створення однакового номера для друку на кожному номері журнала. В цьому випадку 8-значний номер ISSN перетворюється в 13-значний номер шляхом добавлення 977 на початку. Потім контрольна цифра видаляється і два числа (00) добавляються в кінці. Потім контрольна цифра перераховується. Потім ми кодуємо отримане число в зображенні, використовуючи символику EAN-13. Це  зображення легко читаєтся всіма сканерами штрих-кодів, і воно по суті таке ж, як і інші зображення EAN-13, що використовуються для роздрібних продуктів.

2. Створення окремого зображення штрих-кода для кожного номера вашего журналу. Для цього 8-значний номер ISSN спочатку перетворюється в 13-значний номер, але в цьому випадку додані в кінці «00» міняються для створення різних зображень EAN-13.

3. Останній варіант – створити 15-значний номер (EAN-13 + 2). Цей формат включає в себе перетворення номера ISSN точно таким же способом, як в першому варіанті, а потім додавання додаткового двозначного кода в кінці. Додавання міняється для кожного випуска, це может бути зроблено щомісячно (01-12) чи щонедільно (01-52) чи будь-яким другим способом, який ви побажаєте.

Наприклад, у Великобританії формат 13 + 2 (варіант 3) є найбільш поширеним. Інші країни, як правило, використовують 13-значні формати (варіанти 1 і 2).  Було б добре з”ясувати в магазинах, де ви плануєте продавати свій журнал, якому варіанту вони віддають перевагу.

Слід зазначити, що варіанти 2 і 3 включають створення декількох зображень для номера ISSN і, відповідно, вартість їх є більша.

 

 • Зображення штрих-кодів ISSN

  Опис:

  • зображення номерів ISSN для журналів, газет та інших періодичних видань. Будь ласка, введіть ваш 8-значний номер ISSN в розділі додаткової інформації при заповненні ваших даних після оформлення замовлення.Також вкажіть, чи потрібен для вашого штрих-кода альтернативний формат (тобто 13 + 2).
  • вони будуть відправлені вам електронною поштою в 5-ти різних форматах (TIF, BMP, JPG, PDF, EPS) після отримання вашого замовлення.

  Доставка:
  Ваше замовлення буде доставлено вам електронною поштою протягом 24 годин після отримання платежу. Ніяких додаткових комісій за доставку чи обробку немає.

  Ціна з урахуванням ПДВ:

  КількістьЦіна за штрих-код (ГРН)
  100 +20.00 доларів США
  200 +17.00 доларів США
  300 +14.00 доларів США
  500 +10.00 доларів США
  600 +Зв’яжіться з нами.

   

Якщо у вас є книги і вам потрібні для них штрих-коди, будь ласка дивіться розділ книжні штрих-код .

Дивіться тут CD штрих-коди і  DVD штрих-коди.