Стандартні номери штрих-коду

Як тільки ми отримаємо Ваше замовлення, ми вручну створимо ваш номер штрих-коду і надішлемо Вам його електронною поштою. Зазвичай це займає від 2 до 24 годин, залежно від часу дня / тижня, коли Ви робите замовлення.

 • EAN (або UPC) штрих-кодів зображень

  Якщо у вас є номер EAN-13 або UPC-A, для якого потрібні зображення, їх можна придбати тут. Введіть кількість різних номерів штрих-кодів, для яких потрібні зображення, і введіть номери штрих-кодів у розділі «Додаткова інформація» під час перевірки. Ми надішлемо вам ваші зображення штрих-кодів у вигляді прикріплених файлів у 4 різних форматах (.svg, jpg, .pdf, .png). Ці зображення надсилаються стандартним розміром 38х25мм. Якщо вам потрібен інший розмір, будь-ласка, вкажіть це в розділі “Додаткова інформація” поряд із номерами вами.

  Введіть номер штрих-коду в розділі “Додаткова інформація” на сторінці оплати. Після отримання  замовлення та оплати ми надішлемо вам ваші зображення у 4 різних форматах (PNG, JPG, SVG, PDF).

  Опис:
  • Зображення штрих-коду, що відповідають номерам EAN / UPC-A
  • Поставляється у 4 різних форматах (PNG, JPG, SVG, PDF) у стандартному розмірі (38x25mm). Якщо вам потрібні зображення різного розміру, вкажіть це в розділі “Додаткова інформація” разом із номерами штрих-кодів.

  Доставка та обробка:
  • Цей пункт буде створено автоматично та буде відправлено електронною поштою, тому не буде додаткових витрат на доставку або обробку. Штрих-код буде доставлено на вашу електронну пошту незабаром після отримання платежу.

  Кількість  Ціна за зображення
  120.00 доларів США
  217.00 доларів США кожен
  314.00 доларів США кожен
  4 +10.00 доларів США кожен
  10 +6.00 доларів США кожен
  20 +4.00 доларa США кожен
  50 +2.00 доларa США кожен