Правила та умови

 

Будь-ласка, див. “Прийняття штрих-кодів для певних обмежень та вимог до штрих-кодів у всьому світі”. Ці обмеження застосовуються лише до кількох країн світу, де деякі магазини мають спеціальні вимоги щодо штрих-кодів.

1.    Визначення

1.1    “Продавець” означає  “Україна Штрих-коди”

1.2  “Покупець” означає будь-яку особу, яка приймає від Продавця пропозицію про товари або послуги, чи робить замовлення на товари чи послуги, що приймаються Продавцем.

1.3  “Товари” означає будь-які товари, які Продавець має надати Покупцеві.
1.4    “Послуги” означають будь-які послуги, які Продавець має надавати Покупцеві.

1.5  “Умови” означають умови, викладені в цьому документі, та будь-які спеціальні або додаткові умови, погоджені в письмовій формі Продавцем.

1.6   “Письмова документація” включає в себе пошту, факсимільне передавання або електронну пошту.


2.      Умови

2.1  Ці умови застосовуються до всіх контрактів про продаж Продавцем Покупцеві та вважаються такими, що заміняють та виключають всі інші умови, включаючи ті, які Покупець може намагатись застосувати за будь-яким замовленням на покупку, підтвердженням замовлення або подібним документом.

2.2  Ніякі зміни та доповнення до цих положень і умов не можуть бути діючими, якщо тільки це не узгоджено письмово уповноваженим працівником Продавця.

2.3 Жоден працівник або агент Продавця не має повноважень робити будь-які припущення щодо товарів від імені Продавця, якщо такі припущення не підтверджені письмово Продавцем, і будь-які формулювання, зроблені без письмового підтвердження Продавця, не можуть бути використані у зв’язку з будь-яким договором.

2.4 До відправлення Продавцем товарів Покупцеві чи прийняття Покупцем у письмовому вигляді будь-якої пропозиції Продавця на поставку товарів чи послуг (в залежності від того, що відбудеться раніше) контракт на продаж товарів чи послуг не виникає.

2.5 Продавець має право виправляти без будь-яких зобов`язань з боку Продавця і без попереднього повідомлення будь-яку помилку чи пропущення в будь-якій документації про продажах, прайс-листі, прийнятті пропозиції, квотуванні, рахунку чи іншому документі, виданому Продавцем.

2.6 Якщо Покупець приймає поставку товара чи приймає письмову пропозицію на поставку товарів чи послуг, таке прийняття вважається прийняттям цих умов.

2.7 Використовуючи веб-сайт, Покупець підтверджує, що він прочитав, зрозумів та прийняв ці умови і згоден їх виконувати.

2.8 Якщо ви використовуєте цей веб-сайт від імені компанії, асоціації, партнерства чи іншої такої особи (далі «Юридичної особи»), то Покупець гарантує, що він уповноважений погодитись з цими Умовами і здійснювати будь-які покупки продуктів від імені організації.

3.      Приймання замовлення

3.1  Реклама будь-яких товарів чи послуг на цьому сайті не є пропозицією про продаж. Отримання вами підтвердження замовлення (електронна, факсова або інша форма) не означає прийняття нами вашого замовлення або підтвердження нашої пропозиції щодо продажу. Продавець залишає за собою право прийняти або відхилити ваше замовлення з будь-якої причини.

4.    Ціни

4.1  Продавець докладає всіх зусиль, щоб всі продукти, що пропонуються на нашому веб-сайті, були на складі та за ціною, вказаною в списку. Інформація про ціни та доступність, представлена на нашому сайті, є найактуальнішою інформацією, яку ми маємо, але, на жаль, трапляються помилки, і ця інформація не є гарантією ціни чи наявності.

4.2  Якщо товар, який ви замовили, є недоступний для відправлення, ми зробимо все можливе, щоб повідомити вас. Очікувані дати доставки залежать від багатьох факторів, які не залежать від нас та можуть бути змінені.

4.3  Ціна на товари чи послугу має бути такою, як у поточному прайс-листі Продавця, якщо Інше не погоджується в письмовій формі Продавцем.

5.    Оплата

5.1  Продавець готовий розглянути заявки на отримання кредитних рахунків від корпоративних клієнтів з урахуванням затверджених рекомендацій.

5.2    При відсутності кредитного рахунку Покупець повинен сплачувати будь-який рахунок-фактуру до відправленням товару.

5.3  Оплата може здійснюватися готівкою, чеком, кредитом або банківським переказом.

5.4  Покупці з кредитними рахунками повинні сплачувати в повному обсязі, за умовами узгодженого кредиту, у строки, які не повинні перевищувати 30 днів з дати виставлення рахунку, якщо інше не узгоджено в письмовій формі Продавцем.

5.5    Якщо будь-який рахунок-фактура стає простроченим для сплати, то сплачуються відсотки на рівні 2% на місяць з дати належної сплати рахунку-фактури до дати повної оплати. Такі відсотки нараховуються як до, так і після будь-якого рішення.

6.      Доставка

6.1  Продавець буде вживати всі належні розумні зусилля, щоб дотриматися будь-якої передбачуваної дати доставки. Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки, що є наслідком або прямо чи опосередковано пов’язаними з будь-яким невиконанням передбачуваної дати доставки. Продавець зберігає за собою право здійснити доставку до визначеної дати доставки, попередньо повідомивши про це Покупця.

6.2  Спосіб відправлення всіх товарів здійснюється лише на власний розсуд Продавця.

6.3  Доставка товарів, як правило, здійснюється електронною поштою. Деякі елементи автоматично надсилаються електронною поштою протягом декількох хвилин замовлення – це стосується номерів штрих-кодів та пакетів (EAN-13, UPC, CD, DVD, AMAZON). Інші елементи будуть створені вручну та надсилатися вам електронною поштою протягом 2-48 годин залежно від дня та часу, коли було розміщено ваше замовлення.

7.      Власність та ризик

7.1    Після поставки товару Покупцеві або при зберіганні товару в приміщенні Продавця на вимогу Покупця всі ризики по товару негайно переходять до Покупця.

7.2  Право власності на товар залишається за Продавцем, поки рахунок-фактура за товари не буде сплачена повністю.

7.3. Покупець повинен тримати товар у якості довіренної особи Продавця чи поручителя доти, поки право власності на товар не перейде до Покупця, і буде зберігати товари належним чином, в захищеному і застрахованому вигляді і ідентифікувати їх як власність Продавця.

7.4  Якщо вартість покупки будь-яких товарів, що доставляються Покупцеві, залишається невиплаченою повністю або частково, без завдання шкоди для будь-яких інших його прав, Продавець може відмінити та / або перепродати ці товари або будь-який з них, і його працівники чи агенти можуть увійти в приміщення Покупця для повернення товару, і має право на відшкодування від Покупця будь-яких витрат, пов’язаних з таким відшкодуванням.

7.5    Доки виплати за будь-які товари не були здійснені повністю, Покупець не може віддати у заставу, стягувати оплату гарантії чи будь-яким іншим способом обтяжувати товари, які залишаються власністю Продавця.

8.      Гарантії

8.1    Кожна сторона гарантує, що вона має право та повну владу та повноваження укладати цю Угоду.

8.2  Продавець гарантує, що він передасть право власності на товар Покупцю. Це ЄДИНА гарантія, що росповсюджується на продукти, і Покупець однозначно погоджується з тим, що він приймає продукти «ЯК Є», а Продавець не дає ніяких інших гарантій, явних чи передбачуваних.

8.3    Гарантія Продавця не набуває чинності, якщо рахунки-фактури за товари не сплачені до встановленого терміну.

8.4    За винятком випадків, передбачених цими умовами, всі гарантії, умови чи інші умови, передбачені законом, загальним правом або іншим чином, виключаються в межах, дозволених законом.

8.5    Будь-який опис не означає або передбачає гарантію того, що продукти є товарними чи придатними для певної мети.

8.6  Продавець не несе відповідальності за будь-яке неправильне розуміння питань щодо використання продукту чи через будь-яке уявлення чи припущення щодо гарантій, умов чи інших термінів або будь-які обов’язки в межах загального права щодо будь-яких прямих або непрямих, спеціальних втрат чи ушкоджень, або інші вимоги щодо компенсації з будь-якої причини недбалості Продавця, його працівників або агентів або іншим чином, які виникають у зв’язку з постачанням товарів або їх використанням або перепродажем Покупцем будь-якого характеру.

8.7  Продавець не гарантує, що його штрих-кодова продукція буде прийнята будь-яким роздрібним торговцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які проблеми з неприйняттям чи використанням, а також не несе відповідальності перед Покупцем з причини неможливсті чи з іншої причини, з якої продукти з штрих-кодом Продавця не були прийняті жодним роздрібним продавцем, оптовим продавцем чи іншим. Покупець визнає, що перед покупкою будь-яких товарів або послуг від Продавця він має визначити, чи мають роздрібні торговці, яким він має намір постачати товари, якісь специфічні вимоги до штрих-коду, а також чи підходять для цієї мети товари та послуги Продавця. Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки чи некоректні результати, що виникли в результаті будь-якого використання номерів штрих-кодів UPC чи EAN і / чи штрих-кодів Покупцем чи іншими сторонами.

8.8  Продавець не надає жодних інших гарантій, виражених або неявних щодо товарів, їх якості, зовнішнього чи товарного вигляду, можливостей для будь-якого конкретного використання або призначення. Будь-яка гарантія на товари поширюється тільки на Покупця, а не на будь-яку третю сторону і Продавець не несе ніякої відповідальності або непрямих збитків у зв’язку з будь-яким використанням товару, недбалістю, неправильним використанням чи модифікацією.

8.9  Покупець погоджується з тим, що Продавець не несе відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, опосередковані, неопосередковані або інші подібні збитки, що виникли внаслідок порушення гарантії, порушення договору, недбалості, суворої відповідальності або будь-якого іншого виду цивільної відповідальності, пов’язаної з цим договором або використанням продуктів Продавця. Продавець не надає жодних гарантій щодо товарності або придатності для будь-якої конкретної цілі продуктів.

8.10  Продавець ні за яких обставин не несе відповідальності за непрямі чи опосередковані збитки, такі як (але не обмежуючись) втрата прибутку, втрата ринку або наслідки затримки або відхилення, чим би вони не були викликані.

8.11 Датою початку дії всіх гарантій є дата доставки товару Покупцеві від Продавця.

8.12  Будь-яка відповідальність за побічну та випадкову шкоду прямо не передбачається.

8.13 Відповідальність Продавців у всіх випадках, що спричиняють таку відповідальність, обмежується та не перевищує купівельну ціну, сплачену за продані товари чи послугу. Виплата Продавцем такої суми є остаточним і винятковим засобом правового захисту при вичерпанні чи недоступності будь-якого іншого засобу, зазначеного в цьому документі, і не повинен тлумачити або стверджувати, що клієнт не зміг досягти своєї основної мети.

8.14 Інформація, програмне забеспечення, продукти і послуги, включені чи доступні через сайт, можуть містити неточності  чи опечатки. Зміни до інформації періодично добавляються тут. Продавець может вносити покращення і / чи зміни в сайт в будь-який час.

8.15 Продавець не робить ніяких заяв про придатність, надійність, доступність, актуальність і точність інформації, програмного забезпечення, продуктів, послуг і супутньої графіки, що міститься на сайті, для будь-яких цілей в максимальній мірі, дозволеній законодавством, що застосовується. Вся такая інформація, програмне забеспечення, продукти, послуги і пов`язана графіка надаються «як є» без будь-яких гарантій чи умов. Продавець відмовляється від всіх гарантій та умов стосовно цієї інформації, програмного забезпечення, продуктів, послуг и супутньої графіки, включаючи всі припустимі гарантії чи умови товарної придатності, придатності для конкретної цілі, правового титула і правопорушень.

8.16. В максимальній мірі, допустимій чинним законодавством, Продавець за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, штрафні, випадкові, спеціальні, збитки чи будь-які інші збитки, включно, окрім іншого, збитки за втрату можливості використання даних чи прибутку, що виникають  або будь-яким чином повязані з використанням чи роботою сайта, з затримкою чи неможливістю використання сайта чи повязаних з ними послуг, наданням чи неможливістю надання послуг, чи для будь-якої інформації, програмного забезпечення, продуктів, послуг і супутньої графіки, отриманої через сайт чи іншим способом повязаної з використанням сайта.

9.    Форс мажор

9.1    Продавець не несе відповідальності за будь-яку затримку доставки або неможливість доставки будь-яких продуктів, якщо така затримка або відмова випливає з причин, що не залежать від нього, включаючи, але не обмежуючись цим, стихійні лиха, війну, тероризм, трудові спори, затримку або зрив з вини постачальників або транспортування, або через урядові акти.

10. Скасування договору / повернення товарів / заміна дефектних товарів

10.1  Жоден договір не може бути скасований після того, як він буде прийнятий Продавцем, і товари не можуть бути повернені лише за винятковим розсудом Продавця.

10.2  Продавець не забезпечує повернення чи відшкодування. Після виконання замовлення номери штрих-кодів негайно присвоюються Покупцю і стають його власністю. Продавець не має можливості відмінити замовлення чи повернути штрих-коди у свою базу даних. Продавець також не має можливості визначити, використовував чи не використовував Покупець номери штрих-кодів, які він намагається повернути.

10.3  У випадку, якщо про будь-яку дійсну претензію повідомляється Продавцеві на підставі того, що товар, поставлений за контрактом, є дефектним, Продавець на свій розсуд має право замінити товари безкоштовно або відшкодувати Покупцеві ціну товару. Продавець не несе додаткової відповідальності перед Покупцем.

11.  Модифікація Умов.

11.1  Прийняття Продавцем будь-якого замовлення здійснюється у разі згоди Покупця на всі правила і положення, зазначені в цих Умовах, і прийняття Покупцем всіх чи частини  умов Угоди щодо замовлення товару або послуги. Ніякі додатки або зміни умов не є обов’язковими для Продавця, якщо вони не узгоджені Продавцем у письмовій формі. Якщо замовлення на купівлю чи інша кореспонденція містять положення або умови, що суперечать тим, що містяться в цих Умовах, прийняття Продавцем будь-якого замовлення не повинно тлумачитись як прийняття чи схвалення будь-яких додаткових різноманітних положень та умов, а також не буде відмовою або зміною Продавцем будь-якого із зазначених тут положень та умов.

12. Сповіщення

12.1  Будь-яке повідомлення, яке Покупець має надати Продавцеві, повинно бути письмово адресоване Продавцю в його зареєстрований офіс чи за основним місцем діяльності та доставляється особисто або відправляється першим зареєстрованим листом на адресу:

13.  Нормативні акти

13.1  Усі спори, що виникають у зв’язку з цим контрактом або пов’язані з ним, визначаються та регулюються законами Україна. Незважаючи на викладене вище, будь-які юридичні дії Покупця стосовно будь-якої транзакції мають починатися протягом трьох місяців після виникнення причини позову.

14.   Відокремленість

14.1 Якщо будь-яка частина цих Положень та Умов вважається недійсною чи недійсною для суду компетентної юрисдикції, недійсний або невиконаний термін буде перевизначено або передбачено новий строк виконання таким чином, щоб намір Продавця та Покупця узгодити з положеннями цих Правил та Умов, повинні бути виконані в повній мірі належним чином у відповідності до законодавства.

14.2  Якщо будь-яке положення цієї Угоди є повністю або частково недійсним або таким, що не може бути виконаним, інші положення Угоди не будуть впливати на таку недійсність або неможливість виконання.

15.   Інтелектуальна власність

15.1  Листи, витримки та пропозиції можуть містити власні та конфіденційні відомості, що належать Продавцю. Це є без обмеження будь-яким чином, інтелектуальною власністю Продавця. Його не можна використовувати, розкривати або відтворювати повністю або частково для будь-якої іншої цілі, крім оцінки цього документа, без попередньої письмової згоди Продавця. Право власності на цей документ і всю інформацію, що в ньому міститься, постійно залишається за Продавцем.

16.  Жодних переваг третьої сторони.

16.1  Викладені вище положення є виключно призначеними для сторін цього договору та не надають жодних прав, переваг чи претензій будь-якій фізичній чи юридичній особі або організації, які не є сторонами цього договору.

17.  Точність

17.1  Вся інформація, що міститься на цьому сайті, базується на актуальній інформації, і, хоча Продавець прагне забезпечити правильність матеріалу, точність не може бути гарантована, а Продавець не дає жодних гарантій або запевнень щодо його точності.

18.  Редагування сайту

18.1  Вся інформація, що міститься на цьому сайті, базується на найактуальнішій інформації. Продавець залишає за собою право вносити зміни на цей сайт в будь-який час без попереднього повідомлення. Ввійшовши на цей сайт, ви цим підтверджуєте та погоджуєтеся з цими змінами.

19.  Політика конфіденційності

19.1 Продавець цим засвідчує, що вся інформація, надана Продавцеві через веб-сайт, буде використовуватися тільки з метою надання товарів та послуг, що містяться на сайті. Продавець не буде продавати, надавати або розкривати цю інформацію будь-якій третій стороні, яка не бере участь у процесі надання необхідних товарів і послуг Покупцеві.

19.2 Для оплати за допомогою кредитної картки – дані картки шифруються за допомогою технології SSL і обробляються безпосередньо eWAY, які є процесором платежу, сумісного з PCI DSS. Дані картки не зберігаються на сайті. Вони зашифровані та зберігаються в захищених серверах eWAY.

20. Повна угода

20.1 Це становить повну Угоду між Покупцем та Продавцем. Розміщення замовлення на придбання вважається прийняттям цих умов Покупцем. Ці Загальні положення та умови замінюють всі попередні пропозиції, обговорення, листування або повідомлення щодо цієї транзакції. Вони можуть бути змінені лише за допомогою наступної письмової угоди, схваленої Продавцем.

 

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами.